توزیع در تهران
اجیل و خشکبار
تحویل کمتر از 12 ساعت
اجیل و خشکبار
شرایط و قوانین خرید
اجیل و خشکبار
100% تضمین کیفیت محصول
اجیل و خشکبار

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین آجیلیران.کام

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه اینترنتی آجیلیران.کام، فروشگاه اینترنتی آجیلیران به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آنرا در سایت فروشگاه اینترنتی آجیلیران.کام درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه می شود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط خریدار در حساب کاربری خود خریدار در وبسایت فروشگاه اینترنتی آجیلیران.کام درج شده و  فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور خریدار در مکان تعیین شده، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار خواهد بود . در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید و مبلغ پرداختی خریدار ظرف 48 ساعت به حساب او عودت داده خواهد شد.  خریدار با تحویل گرفتن کالای ارسال شده و امضای رسید دریافت کالا ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید. زمان تحویل کالا ، بر اساس ساعت های مشخص شده در صفحه اول وبسایت فروشگاه اینترنتی آجیلیران.کام می باشد

هر گونه نقص و یا کمبود در وزن،تعداد و کیفیت بایستی در لحظه تحویل سفارش توسط خریدار به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد و بعد از امضای رسید دریافت کالا، خریدار نمی تواند نسبت به نقص و کاستی محصولات ادعایی کند. در صورت عدم حضور خریدار در مکان تحویل کالا و ثبت درخواست جهت تحویل کالا به غیر،  امضای رسید دریافت کالا توسط  شخص مشخص شده توسط خریدار به منزله تحویل کالا به خود خریدار می باشد. در صورت ثبت درخواست جهت ارسال کالا به مکانی غیر از مکان خریدار  پیشتر می بایست شخص دریافت کننده در آن مکان توسط خریدار مشخص شود و امضای او به منزله امضا خریدارو تحویل کالا به خود خریدار است.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را از طریق درگاه های بانکی موجود در وبسایت فروشگاه اینترنتی آجیلیران.کام بپردازد.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه اینترنتی آجیلیران.کام، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور  فروشگاه اینترنتی آجیلیران، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد   .  بلامانع می باشد www.ajiliran.com  البته در زمانهایی که مطالب کپی می شوند با رعایت ذکر منبع و لینک  .

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه  اینترنتی آجیلیران، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید