توزیع در تهران
اجیل و خشکبار
تحویل کمتر از 12 ساعت
اجیل و خشکبار
شرایط و قوانین خرید
اجیل و خشکبار
100% تضمین کیفیت محصول
اجیل و خشکبار

درباره آجیلیران

ajiliran

Ajiliran.com  جامع ترین فروشگاه اینترنتی آجیل، خشکبار و مواد غذایی طبیعی درایران می باشد که با استفاده از روش های نوین فروش اینترنتی و بکارگیری مکانیزمواقعی فروش غیرحضوری چه در مرحله انتخاب محصول و چه پرداخت و ارسال آن، توانسته است معنای واقعی یک فروشگاه اینترنتی را برای آجیل، خشکبار و مواد غذایی طبیعی درمحدوده وسیعی همچون تهران ترجمه کند.

آجیلیران علاوه بر تسهیل در روند  خرید و ایجادمحیط کاربرپسند برای مشتریان و بازدیدکنندگان، در زمینه مطالب و محتویات موجود درفروشگاه نیز تلاش نموده با ارائه مطالب مفید در مورد محصول و خواص آن و راهنماییبرای مصرف بهینه محصول، مشتریان خود را در یک خرید کاملا هوشیارانه و به روز و درعین حال طبیعی با استفاده از محصولات تازه ای که از دل طبیعت و باغات ایران عزیزسرچشمه گرفته شده اند، اطلاع بخشی و یاری کند.

آجیلیران تنوع گوناگونی در محصولات و کیفیت آنها ایجاد کرده تا دست شما را در انتخاب محصول با قیمت های متفاوت باز بگذارد. البته در آجیلیران  تنوع از یک محصول خصوصا در خشکبار به معنای کاهش کیفیت آن نخواهد بود، بلکه با حفظ کیفیت و کاهش ابعاد مغز یا دانه، گستره بیشتری برای تصمیم گیری و انتخاب در زمینه قیمتی فراهم  شده است.

آجیلیران تلاش نموده با کاهش مصرف کاغذ، در مراحل تبلیغ، ارسال و تسویه حساب، سهم کوچک و کاملا عملی درتحقق شعار" کاهش مصرف کاغذ، کاهش قطع درختان، و حفظطبیعت" داشته باشد. برای این منظور، حد المقدور تبلیغات اینترنتی می باشند،فیش های پرداختی به صورت دیجیتال به مشتری ارسال می شوند. تمامی بسته بندی ها وتراکت ها از جنس کرافت می باشند که علاوه بر عدم آسیب رسانی به محصول، طبیعیترین ماده بسته بندی بوده و در تولید آنها  از گیاهان زود رشد استفاده می شود که ایراده وارده ازمدافعین بهره گیری از پاکت های پلاستیکی  در خصوص استفاده از منابع زیست محیطی را پاسخگو هستند. در عین حال نیز قابل بازیافت می باشد.

آجیلیران بهبود مستمر در کیفیت و ارائه خدمات به مشتریان و بازدیدکنندگان را در اولویت اهداف خود قرار داده است و با برنامه ریزی بلند مدت روندهای در نظر داردتا نه تنها فروشگاه به روز بماند بلکه مشتریان و بازدیدکنندگان نیز با اشتیاق بیشتری در آینده آجیلیران را دنبال کنند.


"رضایتمندی مشتریان اولویت ماست، نظر دهید، پیشنهاد کنید، انتقاد نمایید، آنچه که انتظار دارید، برآورده می سازیم."

                                                                 درباره آجیلیران