توزیع در تهران
اجیل و خشکبار
تحویل کمتر از 12 ساعت
اجیل و خشکبار
شرایط و قوانین خرید
اجیل و خشکبار
100% تضمین کیفیت محصول
اجیل و خشکبار

زعفران، ادویه، چاشنی

زعفران ماده غذایی با ارزشی است که به مقدار کم از گیاه زعفران بدست می آید در واقع از هر 100 تا 200 هزار گیاه زعفران، حدود 5 كيلوگرم گل زعفران بدست می آيد كه وزن 5 کیلوگرم زعفران تازه بعد از خشك شدن به يك كيلوگرم می رسد.
ارزش غذایی زعفران
زعفران چاشنی و رنگ دهنده غذا می باشد زعفران موجب كاهش چربی و كلسترول خون می گردد. زعفران آرام بخش، اشتها آور، ضد اسپاسم، پيشگيری كننده از بيماريهای قلبی و سرطان، تقويت کننده حافظه و كاهش دهنده فشار خون است.
زعفران به هضم غذا کمک می کند و تقویت کننده معده می باشد و به عنوان مسکن بویژه در دردهای لثه کاربرد دارد .تخم شربتی 500 گرمی

تخم شربتی 500 گرمی

تخم شربتی آجیلیران: قیمت کیلویی تخم شربتی خواص  فوق العاده ای دارد. تخم شربتی  فقط برای فصل گرما توصیه نمی شود. این گیاه نام‌های دیگری ا..

0 تومان

خاکشیر 500 گرمی

خاکشیر 500 گرمی

قیمت هر کیلو خاکشیر: نام های فارسی:خاکشیر، خاکشینام علمی:Descurainia sophiaنام انگلیسی: Fluxweed, Flixweedخاکشیر جزو آن دسته از خوراکی هایی است که خور..

0 تومان

زعفران یک مثقالی

زعفران یک مثقالی

زعفران انجمن از بهترین انواع صادراتی در ایران می باشد. در این نوع زعفرانها با بهترین ترازو دیجیتالی که از طرف استاندارد مورد بازبینی قرار گرفته شد..

0 تومان

زعفران نیم مثقالی

زعفران نیم مثقالی

زعفران انجمن نیم مثقالی انجمن با وزن آن 2.3 گرم کشیده شده و داخل نایلون با کاوری مقوایی عرضه میشود که تمام مشخصات اعم از بارکد و استانداردهای ایرا..

0 تومان

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)