توزیع در تهران
اجیل و خشکبار
تحویل کمتر از 12 ساعت
اجیل و خشکبار
شرایط و قوانین خرید
اجیل و خشکبار
100% تضمین کیفیت محصول
اجیل و خشکبار

مویز و کشمش

مویزنوعی کشمش است که از نظر اندازه و رنگ سیاه با کشمش تفاوت دارد، ولی از نظر خواص  غنی تر و کامل تر از کشمش و انگور تازه است و سرشار از منابع طبیعی انرژی، ویتامین ها، الکترولیت ها و مواد معدنی می باشند. از جمله مهم ترین خواص انگور سیاه، قرمز و مویز می تواند به پیشگیری از آلزایمر اشاره نمود، علت این امر وجود ترکیبات آنتوسیانین و پلی‌فنولیک در انگور و مویز می باشد که از بروز بیماری آلزایمر جلوگیری می کنند. هر چه میزان آنتوسیانین (عامل رنگ بنفش یا سیاه مویز)‌ بیشتر باشد، قدرت مویز در جلوگیری از آلزایمر بیشتر می‌شود. مقدار زیاد آنتوسیانین موجب شده که ارزش مویز در مقایسه با انگور سبز و کشمش به مراتب بیشتر و کامل‌تر باشد.

مویزاعلا- 250 گرم

مویزاعلا- 250 گرم

قیمت هر کیلو: -مویزنوعی کشمش است که از نظر اندازه و رنگ سیاه با کشمش تفاوت دارد، ولی از نظر خواص  غنی تر و کامل تر از کشمش و انگور تازه است و..

0 تومان

مویزدرجه یک- 250 گرم

مویزدرجه یک- 250 گرم

قیمت هر کیلو: -جایگزین بسیار مناسب برای قند. مویزی که از انگور قرمز مجلسی یا انگور شاهانی ( بی دانه و پرگوشت) ، با کیفیت ترین و پرخاصیت ترین نوع م..

0 تومان

کشمش پلویی اعلا- 250 گرم

کشمش پلویی اعلا- 250 گرم

قیمت هر کیلو: - کشمش پلویی همان کشمش آفتاب خشک  است و رنگ سرخ، ملاک تمایز این کشمش از انواع دیگر آن می باشد. کشمش ها انگور رسیده  و خشک شده ..

0 تومان

کشمش سبز درشت- 250 گرم

کشمش سبز درشت- 250 گرم

قیمت هر کیلو: - کشمش  سبز یا کشمش سایه خشک نوعی کشمش است که رنگ آن تغییر نکرده و سبز باقی مانده است. انگورعسگری به این روش خشک می شود و ارزش تغذی..

0 تومان

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)