توزیع در تهران
اجیل و خشکبار
تحویل کمتر از 12 ساعت
اجیل و خشکبار
شرایط و قوانین خرید
اجیل و خشکبار
100% تضمین کیفیت محصول
اجیل و خشکبار

فندق

فندق ها مزه عالی دارند و از نظر تغذیه ای بسیار با خاصیت هستند. از نظر گیاه شناسی، این خشکبار میوه درختان توس(غان) یا از خانواده توسکایان می باشد. 100 گرم فندق 28 کالری به همراه دارد. فندق سرشار از اسیدهای چرب اشباع نشده تک زنجیره ای همچون اسید اولئیک هستند و به همین نسبت از اسیدهای چرب ضروری سارشارند. لینولئیک اسید کلسترول بد بدن را کاهش می دهد و کلسترول خوب بدن را افزایش می دهند. فندق سرشار از فیبرهای رژیمی، ویتامین و مواد معدنی هستند و از فیتوشیمیایی های بسیاری که برای افزایش سطح سلامت لازمند، برخوردار هستند. همه اینها به محافظت در برابر سرطان و بیماریها کمک می کنند. فندق ها سرشار مواد معدنی چون پتاسیم هستند که برای سوخت و ساز استخوانها ضروری اند.فروشگاه اینترنتی آجیلیران گونه های متفاوت فندق را با طعم های مختلف چه با پوست و چه پوست کنده ارائه می دهد. فندق با پوست-250 گرم

فندق با پوست-250 گرم

قیمت هر کیلو: -فندق گرد 2/5-1/5 سانتي‌متر است. داراي پوششي سبز رنگ بوده که پس از خشک شدن تدريجا از آن جدا مي‌شود و پوست سخت آن باقی می ماند. مغز فندق،..

0 تومان

مغز فندق پوست کنده ممتاز ترک -250 گرم

مغز فندق پوست کنده ممتاز ترک -250 گرم

قیمت کیلویی:  -فندق دارای املاح و ویتامین های با ارزشی به خصوص از نظر فسفر می باشد. این مواد به اضافه مواد روغنی، قندی و پروتئین، ان را به صو..

0 تومان

مغز فندق پوست کنده ممتاز ایرانی-250 گرم

مغز فندق پوست کنده ممتاز ایرانی-250 گرم

قیمت هر کیلو فندق: -هر 28 گرم فندق  به طور میانگین معادل 20 عدد مغز آن است. اين مقدار فندق 17 گرم چربي، 5 گرم كربوهيدرات، 4 گرم پروتئين و حدودا..

0 تومان

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)