توزیع در تهران
اجیل و خشکبار
تحویل کمتر از 12 ساعت
اجیل و خشکبار
شرایط و قوانین خرید
اجیل و خشکبار
100% تضمین کیفیت محصول
اجیل و خشکبار

بادام

بادام يكي از مهم ترين ميوه هاي خشك جهان و ايران است. نیاز آبی درخت بادام کم و سازگاری آن با شرایط سردسیری بالاست و باردهی و تولید آن بالاست. بادام از جمله محصولاتی است که در آشپزی، پزشکی و تهیه کرم های طبیعی برای زیبایی کاربرد دارد. بادام  معمولاً  بدون پوست به صورت خام یا بو داده و یا با پوست سفت و کاغذی و یا خلال به فروش می رسد. این خشکبار از غنی ترین  مواد مغذی مفید برای سلامتی  می باشد که برای داشتن سلامت بهینه ضروری است. در آجیلیران انواع مختلف بادام ایرانی، خارجی  و خلال بادام عرضه می شود.مغز بادام خارجی- 250گرم

مغز بادام خارجی- 250گرم

قیمت هر کیلو:  انواع مختلف بادام، به صورت مغز بادام ایرانی و خارجی، خلال بادام و بادام پوست کاغذی برای دسترسی آسان در فروشگاه موجود می باشد.بادام..

0 تومان

مغز بادام  ایرانی-250 گرم

مغز بادام ایرانی-250 گرم

قیمت هر کیلو: مغز بادام ممتاز ایرانی که از شناخته شده ترین و با کیفیت ترین آن در بازار است  در آجیلیران به طور خام و شور موجود می باشد.بادام سرشا..

0 تومان

خلال بادام-250 گرم

خلال بادام-250 گرم

قیمت هر کیلو: -خلال بادام کاربرد بسیار زیادی در آشپزی و تزیینات پخت و پز دارد، شاید برای اکثر ایرانی ها اولین آشنایی با خلال بادام در  شله زرد با..

0 تومان

 بادام شور پوست کاغذی- 250 گرم

بادام شور پوست کاغذی- 250 گرم

قیمت کیلویی:   بادام پوست کاغذی یک نوع از بادام می باشد که پوسته چوبی آن ، روی مغز استحکام کافی را ندارد و با فشار انگشت به راحتی می شکن..

0 تومان

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)